Kraina jezior.

Pojezierze Wałeckie to wspaniałe miejsce dla turystyki wędkarskiej.

Przyjedź, zobacz, przeżyj wspaniałe chwile w miejscu stworzony dla wędkarzy.

Nasz zespół

Kto tworzy Wałeckie Ryby na Fali?

W biurze Wałeckie Ryby na Fali pracują prawdziwi pasjonaci wędkarstwa oraz znawcy tematu, którzy chętnie służą radami instruktażowymi, pomocą techniczną oraz doradztwem w kwestii doboru łowiska i sprzętu, najtrafniej pasujących do personalnych potrzeb naszych klientów.

Nasz zespół składa się z młodych, ale doświadczonych ludzi traktujących turystykę oraz wędkarstwo jako przygodę. Chcących jednocześnie promować uroki miasta Wałcza oraz zainteresować tutejszymi atrakcjami przyjezdnych. Twórcy pomysłu zorganizowania biura Wałeckie Ryby na Fali koncentrują się w głównej mierze na kompleksowości swoich działań, chcąc tym samym stworzyć każdemu wędkarzowi wspaniałe warunku połowu i oddawania się swojej pasji.

Misją i wizją Wałeckich Ryb na Fali jest przywrócenie stanu świetności akwenom trafiającym pod naszą opiekę. Wiemy jak to zrobić i mocno wierzymy w to, że nastawienie się na gospodarkę prowędkarską w przeciwieństwie do rybackiej, jest jedynym słusznym kierunkiem rozwoju. Ufamy w to, że uda nam się znaleźć wśród Was wędkarze, sprzymierzeńców i sympatyków takiego rodzaju gospodarowania.

Dobre łowiska powinny się charakteryzować wieloma cechami. Często dla różnych wędkarzy cechy te są odmienne. Jest jednak jedna cecha która nas wszystkich łączy, w łowisku muszą być ryby. Ryby które dostarczają najwyższych sportowych emocji i na długo pozostają w pamięci.

Naszym celem jest aby łowiska wchodzące w skład wód organizacji Wałeckie Ryby na Fali dawały szansę wędkarzom nie tylko z Polski, ale i z całej Europy na złowienie wspaniałych okazów oraz spędzenie wolnego czasu na łonie pięknej natury.

Nasz zespół

Tomek Woźnica

Organizator

Janusz Marcin Ejma

Organizator