Kraina jezior

Pojezierze Wałeckie to wspaniałe miejsce dla turystyki wędkarskiej.

Przyjedź, zobacz, przeżyj wspaniałe chwile w miejscu stworzony dla wędkarzy.

O nas

MISJA

Misją i wizją Wałeckich Ryb na Fali jest przywrócenie stanu świetności akwenom trafiającym pod naszą opiekę. Wiemy jak to zrobić i mocno wierzymy w to, że nastawienie się na gospodarkę prowędkarską w przeciwieństwie do rybackiej, jest jedynym słusznym kierunkiem rozwoju.

Ufamy w to, że uda nam się znaleźć wśród Was wędkarze, sprzymierzeńców i sympatyków takiego rodzaju gospodarowania. Dobre łowiska powinny się charakteryzować wieloma cechami. Często dla różnych wędkarzy cechy te są odmienne. Jest jednak jedna cecha która nas wszystkich łączy, w łowisku muszą być ryby. Ryby które dostarczają najwyższych sportowych emocji i na długo pozostają w pamięci. Naszym celem jest aby łowiska wchodzące w skład wód organizacji Wałeckie Ryby na Fali dawały szansę wędkarzom nie tylko z Polski, ale i z całej Europy na złowienie wspaniałych okazów  oraz spędzenie wolnego czasu na łonie pięknej natury.

WIZJA

Nasz zespół składa się z młodych, ale doświadczonych ludzi traktujących turystykę oraz wędkarstwo jako przygodę. Chcących jednocześnie promować uroki miasta Wałcza oraz zainteresować tutejszymi atrakcjami przyjezdnych. Twórcy pomysłu zorganizowania biura Wałeckie Ryby na Fali koncentrują się w głównej mierze na kompleksowości swoich działań, chcąc tym samym stworzyć każdemu wędkarzowi wspaniałe warunku połowu i oddawania się swojej pasji.

ikona_onas1

Trzy
jeziora

ikona_onas2

Systematyczne
zarybiania

ikona_onas3

Wiele gatunków
ryb

ikona_onas4

Piękna
przyroda

ikona_onas5

Bezpieczeństwo
i jakość

Zainteresowała Cie nasza oferta?

Poznaj nasze łowiska

Kontakt

Wałeckie Ryby na Fali Sp. z.o.o.
ul. Nowomiejska 74 E | 78-600 Wałcz

telefon: +48  509 452 413
mail: office@waleckierybynafali.pl

Jezioro Zamkowe

78-600 Wałcz

telefon do opiekuna:
+48 509 452 413

Jezioro Busino
21 Centralny Poligon Lotniczy
64-915 Jastrowie

telefon do opiekuna:
+48  509 452 413

Jezioro Miłogoszcz

78-600 Wałcz

telefon do opiekuna:
+48  509 452 413